برش لیزری آهن و فلزات

برش لیزری ورق آلومینیوم

برش لیزری ورق آلومینیوم یکی از کاربردی ترین برش ها در ساخت متریال های صنعتی است. برش لیزری برروی بسیاری از موارد (چه فلزی و چه غیر فلزی) انجام می شود. سروسازه یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه برش لیزری انواع ورق آهن، لوله و پروفیل و خم کاری فلزات است.

مهم ترین مزیت شرکت سروسازه در برش لیزری ورق آولومینیوم نسبت به سایر شرکت ها در تجربه کاری بالا، کیفیت اجرای کار و همچنین دستگاه های به روز و با قدرت است.

برش لیزری ورق آلومینیوم
برش لیزری ورق آلومینیوم

مزایا و معایب برش لیزری ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم همانطور که می دانید یکی از فلز های بسیار رسانا، با انعطلاف پذیری بالا، سلک و براق است. از این فلز در ساخت المان های دکوراتیو، صنایع مختلف مثل صنعت ساخت ماشین و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود.

نکته ای که در برش لیزری ورق آلومینیوم وجود دارد در این است که برش این ورق نسبت به لیزر سایر ورق های فلزی کمی دشوار تر است و علت این موضوع در رسانش بالای این ورق است. داغ کردن نقطه ای ورق آلومینیوم کار بسیار سختی است و و با دادن حرارت به این ورق، ورق به سرعت حرارت را در سطح پخش می کند و این عامل ممکن است باعث تغییر شکل این ورق فلزی شود.

ورق آلومینیوم به دلیل ساختار و خواصی که دارد یکی از فلزاتی است که برش لیزری آن نسبت به سایر فزات بسیار سخت تر است و مشکلات فراوانی دارد.

یکی دیگر از مشکلات برش لیزری آلومینیوم که کار را برای شرکت ها سخت تر می کند در این است که آلومینیوم به دلیل اینکه فلزی براق است اشئه لیزر را منعکس می کند و این مورد باعث آسیب رسیدن به دستگاه می شود.

اما در دستگاه های جدید با وجود سنسور این مشکل به طور کامل برطرف شده است.

اما در کنار این مشکل فلزی بسیار زیبا و با انعطاف پذیری بالا است و به همین خاطر در بسیاری از صنایع از آن استفاده می شود.

اما گروه سروسازه با وجود تمام این موارد و با داشتن نمونه کارهای بسیار حرفه ای و تمیز از برش لیزری ورق آلومینیوم آماده همکاری با شما و پذیرش سفارش های شما است.

ساخت المان دکوراتیو با برش لیزری ورق آلومینیوم
ساخت المان دکوراتیو با برش لیزری ورق آلومینیوم

برش لیزری ورق آلومینیوم با گاز نیتروژن یا گاز اکسیژن؟

برای برش لیزری فلزات و بخصوص ورق آلومینیوم می توان هم از گاز اکسیژن و هم از گاز نیتروژن استفاده کنیم. اما نکته ای که وجود دارد این است که برش لیزری ورق آلومینیوم با گاز نیتروژن دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به گاز اکسیژن است.

پس حتما هنگان سفارش خود به این نکته توجه داشته باشید. البته این مورد رو هم باید ذکر کنیم که هزینه برش لیزری با نیتروژن بالاتری از اکسیژن است و به همین خاطر خیلی از شرکت ها از این گاز استفاده نمی کنند.

ما در سروسازه آماده همکاری با شما عزیزان برای انواع خدمات برش لیزری با بالاترین کیفیت هستیم.

برش لیزری آلومینیوم
برش لیزری آلومینیوم

تفاوت برش لیزری ورق آلومینیوم با سایر فلزات

هرکدام از انواع فلزات دارای خواص، ویژگی ها، مزایا و معایبی هستند که آن ها را برای صنایع و کاربری های مختلف مناسب می کند.

آلومینیوم همانطور که همه می داند فلزی بسیار زیبا اما بسیار نرم و انعطاف پذیر است و همانطور که گفته شد این ویژگی های آلومینیوم برش لیزری آن را نسبت به سایر فلزات دشوارتر می کند.

لیزر ورق آلومینیوم
لیزر ورق آلومینیوم

برش لیزری ورق آلومینیوم تا چه ضخامتی انجام می شود؟

برای برش لیزری قبل از هرچیزی باید نوع ورق فلزی که قصر برش آن را دارید و همچنین ضخامت دقیق آن را مشخص کنید. چراکه برش لیزری فلزات مختلف با ضخامت های مختلف با یکدیگر متفاوت است و هرکدام نیاز به دستگاه خاصی دارد.

شرکت سروسازه آماده خدمت رسانی به شما برای برش لیزری انواع فلزات مثل برنج، مس، استیل، آهن و آلومینیوم است. همچنین امکان برش لیزری ورق آلومینیوم تا ضخامت میلی متر را دارد.

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۶۶۱۵۵۰۹۴

۰۹۱۲۲۸۷۰۱۸۸

۰۹۰۲۲۸۹۶۴۸۸

نمونه برش لیزری ورق آلومینیوم
نمونه برش لیزری ورق آلومینیوم
فهرست
×

سلام.

جهت برقراری ارتباط می توانید با شماره تلفن 02166155094 تماس حاصل فرمایید.

یا بر روی پشتیبانی کلیک فرمایید.

×